ПНПУФакультет фізичного виховання
Викладачі майстри спорту

ЛЕГКА АТЛЕТИКА


Бондаренко Валентина Володимирівна

доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури. Майстер спорту СРСР з легкої атлетики, вид: біг на 400 м з бар’єрами. З 1983 – 1984 р.р. входила в десятку кращих бар’єристів країни серед юніорів. Рекордсменка Полтавської області з бігу на 400 м з бар’єрами (рекорд тримався більше 20 років).


Момот Олена Олегівна

доцент, завідувач кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін. Майстер спорту України з легкої атлетики (вид: стрибки у довжину, потрійний стрибок). Чемпіонка Кубку України зі стрибків у довжину (2006 р.), призерка Чемпіонату України з естафетного бігу 4*100 м (2007 р.), рекордсменка Полтавської області зі стрибків у довжину.


Щербак Оксана Андріївна

учасниця ХХVІІІ Олімпійських ігор у Пекіні (2008 р.), майстер спорту України міжнародного класу, вид: біг на 200 м та 400 м, естафета 4*100 м та 4*400 м. Учасниця зимового Кубку Європи (Франція, 2006р.), Чемпіонату Європи (Гетеборг, 2006р.), Чемпіонату світу (Москва, 2006 р.), фіналістка Чемпіонату Європи з естафетного бігу 4*400 м (Швеція, 2006 р. - 6 місце), учасниця Чемпіонату світу (Японія, 2007 р.), призерка командного Кубку Європи з естафетного бігу 4*400 м (Іспанія, 2007 р.)., переможець Всесвітньої універсіади з естафетного бігу 4*400 м (Бангкок, 2007 р.). Рекордсменка Полтавської області з бігу на 200 м та 400 м., 3-х разова Чемпіонка України з бігу на 400 м. Працювала викладачем кафедри теорії і методики викладання спортивних дисциплін ПНПУ імені В.Г. Короленка.
Ізмайлов Сергій Володимирович

учасник ХХVІ Олімпійських ігор (Сідней – 2000р.), майстер спорту України міжнародного класу, вид: потрійний стрибок. Фіналіст Чемпіонату світу серед юніорів (4 місце), учасник зимового Чемпіонату світу (Франція, 1998 р.)., фіналіст Всесвітніх студентських ігор (Італія, 1997 р. та Іспанія, 1999 р. - 5 та 6 місця). Рекордсмен Полтавської області з потрійного стрибка. Працював викладачем кафедри теорії і методики викладання спортивних дисциплін ПНПУ імені В.Г. Короленка.


Ковалів Оксана Вікторівна

майстер спорту України з легкої атлетики, вид: біг на 100 м з бар’єрами. Працювала старшим викладачем кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін ПНПУ імені В.Г. Короленка.


Копищик Олексій Андрійович

майстер спорту України з легкої атлетики, вид: біг на 100 м. Призер зимового Кубку України (2010 р.). Працював викладачем кафедри фізичного виховання ПНПУ імені В.Г. Короленка.


МІНІ ФУТБОЛ


Шаповал Євгенія Юріївна

доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін. Майстер спорту України з міні-футболу. Гравець національної збірної з міні-футболу. 10-кратна чемпіонка України з міні-футболу.


БОКС


Кіприч Сергій Володимирович

доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури. Майстер спорту СРСР з боксу. Бронзовий призер СРСР з боксу серед студентської молоді.


ГАНДБОЛ


Остапова Олена Олександрівна

старший викладач кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання. Майстер спорту України з гандболу. Чемпіонка та багаторазова призерка Чемпіонату України з гандболу в складі Київського «Спартака» серед команд суперліги. Багаторазова учасниця Кубку європейських чемпіонів. У складі національної збірної України учасниця чемпіонату світу (Австрія – Угорщина, 1995 р.) та Європи (Німеччина, 1994 р.). 1999 – 2000 рік – кращий легіонер Чемпіонату Італії в гандбольному клубі «Альтамура».
ПАУЕРЛІФТИНГ


Мдівнішвілі Іраклій Іракльович

майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу. Бронзовий призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед чоловіків (м. Копінг, Швеція, 2010 р.). Володар малої срібної медалі Кубку світу з класичного пауерліфтингу (м. Стокгольм, Швеція, 2012 р.). Багаторазовий переможець та рекордсмен Полтавської області; призер та переможець Чемпіонатів України з пауерліфтингу та жиму лежачи. Працював старшим викладачем кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури.