Студентки педагогічного університету – володарки Кубку України з черліденгу
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Чер3-тренер-1024x768.jpg)
27листопада 2020 р. у Запоріжжі у палаці спорту «Юність» відбувся Кубок України з черліденгу. Команда збірної Полтавської області з черліденгу виборола перемогу у цих змаганнях.
У складі збірної Полтавської області виступають представниці Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка: студентки факультету фізичного виховання Валерія Варакута, Анастасія Шендрик, Анастасія Пронь, Владислава Кравченко та студентка природничого факультету Катерина Золотарь.
Вітаємо спортсменок та їхнього тренера Сергія Синицю з перемогою.