Відгуки про нас

Ізмайлов Сергій Володимирович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 2002 – 2006 н.р.

“Навчання на факультеті фізичного виховання допомогло в моєму становленні як людини, спортсмена, громадянина, тренера. Професійний колектив, цікаві креативні студенти, багате спортивне і культурне життя”.


Ковалів Оксана Вікторівн

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 1998 – 2003 н.р.

“Навчання на факультеті фізичного виховання були найкращими студентськими роками. Змагання, туристичні походи, практичні заняття, все це стало вагомим внеском у професійне становлення мене, як вчителя фізичної культури.
Під час навчання моя спортивна кар’єра досягла максимальних для мене вершин. Дні студента та пари стануть незабутнім спогадом на все життя”))))))


Мдівнішвілі Іраклій Іраклійович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 1997 – 2002 н.р.

“Факультет фізичного виховання допоміг мені в особистісному і професійному становленні, компетентний викладацький склад своєю наполегливою працею формує справжніх професіоналів у галузі фізичної культури і спорту”.


Мелащенко Олександр Петрович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 1996 – 2001 н.р.

“Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та сприяло успішному поєднанню навчання та спортивної підготовки. Хочу подякувати викладацькому складу факультету за теоретичну базу, яку я отримав. Із здобутим багажем знань, разом із своєю наполегливістю і великим бажанням мені вдалось досягнути в житті неабияких успіхів”.


Хижняк Олександр Олександрович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 2013 – 2014 н.р.

“Що можна сказати про роки мого навчання… та багато. Емоції переповнюють! Це був справді золотий час!
Пов’язавши свою долю з Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка, я ніколи в житті ще не пожалкував про свій вибір. Це була моя мрія з дитинства, яка стала реальністю! На факультеті фізичного виховання навчався і мій син Олександр Хижняк. Слова великої вдячності говорю Викладачам! Саме з великої літери Викладачам! Скільки вони в нас вклали сил та енергії, скільки передали нам своїх знань”!


Рагулін Олександр Олексійович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 1999 – 2004 н.р.

“Найкращі роки – це студентські роки, а якщо ти навчаєшся на професію своєї мрії та потім працюєш за фахом, значить ти щаслива людина. Дякую викладачам за високий професіоналізм та самовідданість”.


Щербак Оксана Андріївна

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 2003 – 2004 н.р.

“Величезну роль у вихованні особистості відіграють позитивні приклади, якими для мене є викладачі факультету фізичного виховання ПНПУ імені В.Г. Короленка. Приклад діє на рівні першої сигнальної системи, слово – другої. Викладачі дали для мене конкретні зразки для наслідування і тим самим активно сформували мою свідомість до професійного спорту”.


Шамота Олександр Сергійович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 1998 – 2003 н.р.

“Значну роль у моєму  професійному становленні  відіграв факультету фізичного виховання. Високий рівень професійної кваліфікації викладачів, їхня вимогливість і водночас цілковите розуміння того, як, особливо на першому курсі, складно поєднувати навчання і тренування допомагало мені дисциплінуватися і  досягати високих результатів в обох напрямах діяльності, розвинути лідерські якості, розширити свій світогляд та знання”.


Супрун Геннадій Іванович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 2006 – 2011 н.р.

“Викладачі університету прищеплювали нам віру в себе, в свої сили і вчили, якими б не були перешкоди, впевнено йти до своєї мети. Теоретичні знання та практичні навички , здобуті у виші, неабияк знадобилися у подальшому професійному житті. Висловлюю щирі слова вдячності викладацькому колективу ПНПУ за отримані якісні знання, важливі поради, за те, що давали такі необхідні настанови”.


Чебан Юрій Володимирович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 2003 – 2008 н.р.

“Навчальний процес на факультеті забезпечує підготовку висококваліфікованих, конкурентоздатних фахівців, здатних швидко адаптуватись до якісних змін умов праці, безупинно розвивати творчий потенціал. Толерантність й особистісний підхід усього колективу факультету допоміг мені здобути вищу освіту, а знання набуті під час навчання я на разі використовую у своїй професійній діяльності”.


Габор Михайло Антонович

Терміни навчання на факультеті фізичного виховання: 1995 – 2000 н.р.

Факультет фізичного виховання надав мені навички, які дозволяють виконувати професійні функції менеджера у галузі фізичної культури і спорту. Зараз я працюю заступником начальника Управління у справах сім’ї, молоді і спорту Полтавської  облдержадміністрації; начальник відділу з питань фізичної культури та спорту”.