Благоустрій факультету фізичного виховання – акція «Посади дерево»
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/ОЗЕЛЕНЕННЯ-ФОТО-1024x576.jpg)
16 квітня 2021 року в межах тижня факультету фізичного виховання на території біля гуртожитку №3 викладачі кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін прийняли участь у акції «Посади дерево».
Мета акції – привернення уваги українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.