Робоча зустріч факультету фізичного виховання з методистами Комунального закладу освіти Полтавського базового медичного фахового коледжу Полтавської обласної ради

25 жовтня 2022 року відбулася робоча зустріч з методистами Комунального закладу освіти Полтавського базового медичного фахового коледжу Полтавської обласної ради Єфименко Наталією Романівною та Кулай Наталією Іванівною та викладачами кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін ПНПУ імені В.Г. Короленка.

У ході зустрічі була обговорена низка питань, а саме, обговорювались критерії оцінювання знань студентів, обмінювались досвідом проведення практичних занять зі спортивних дисциплін, обговорювалось питання, щодо методичних рекомендацій самостійної роботи студентів.

Під час зустрічі дійшли до єдиної думки, що студент повинен вміти демонструвати високий рівень досягнення запланованих результатів вивчення навчальної дисципліни, що засвідчують його безумовну готовність до подальшого навчання та професійної діяльності за фахом; володіти термінологією з фізичного виховання.