Вікторія Мунтян – призерка чемпіонату України з веслування
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/мунтян-1-768x1024.jpg)
З 10-14 жовтня 2022 року у м. Умань проходив чемпіонат України з веслування на байдарках і каноє, де брала участь студентка факультету фізичного виховання ПНПУ імені В.Г. Короленка – майстриня спорту України з веслування Вікторія Мунтян. Студентка факультету фізичного виховання проявила міцний характер, лідерські здібності, наполегливість та у важкій боротьбі завоювала одне друге місце на дистанції 4500 м. та два третіх на дистанції 1000 м. та 2500 м.
Займається Вікторія веслуванням 5 років, у 2020 році виконала майстра спорту України, входить в основний склад національної збірної України. Вступила на факультет фізичного виховання ПНПУ імені В.Г. Короленка у 2020 році, зараз навчається на 3 курсі. Тренером Вікторії є магістрант факультету фізичного виховання спеціальності 017 «Фізична культура та спорт» Сергій Хоменко.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/мунтян-2-768x1024.jpg)
Факультет фізичного виховання вітає Вікторію Мунтян та її тренера Сергія Хоменка. Висловлюємо подяку спортсменці та тренеру за наполегливу результативну роботу, пропагування здорового способу життя серед студентської молоді. Вікторія є взірцем для наслідування молодому поколінню та олімпійською надією університету. Бажаємо нашій студентці та її тренеру Сергію Хоменко подальших успіхів і перемог! Сподіваємось, що Вікторія буде прославляти Полтавський національний педагогічний університет на європейському та світовому рівні. Все буде Україна! Разом до перемоги!
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/мунтян-3-1024x768.jpg)