Короленківці – призери Кубку міста Києва з черліденгу

18-19 грудня 2021 року в Національному Університеті фізичної культури і спорту України відбувся Кубок міста Києва серед юнаків, юніорів та дорослих з черліденгу. У складі збірної Полтавської області з черліденгу, до якої входять команди: «Ритм-ПНПУ» та «Спартак-ПДЮСШ №4» від нашого університету приймали участь 6 спортсменів: Пронь Анастасія ФК-25, Кравченко Владислава ФВ-21, Олексюк Олександра ФК-14, Лабуда Віталіна ФВ-22, Бакаляр Яна ФК-13, Пугач Владислав ФВ-22.

Спортсмени здобули призові місця і гарно представили команду та університет в таких різновидах:

• 1 місце – груповий стант «Спартак – ПДЮСШ №4»;
  • 3 місце – груповий стант «Ритм-ПНПУ»;
  • 1 місце – хіп-хоп квартет;
  • 2 місце – данс-квартет.

Підготував спортсменів доцент кафедри ТМФВАМФК ПНПУ імені В. Г. Короленка – Сергій Синиця.

Ми пишаємося здобутками наших студенток. Вітаємо спортсменок та їх тренера  з вдалим закінченням останніх змагань у цьому році.