На факультеті фізичного виховання відбувся міні-турнір з футзалу присвячений Дню святого Миколая.

16 грудня 2021 р. на факультеті фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся міні-турнір з футзалу серед студентів 2го курсу присвячений Дню святого Миколая. Також у турнірі приймала участь команда викладачів ПНПУ. Організували змагання викладачі кафедри теоретико-методичних основ доцент Сергій Миколайович Новік та доцентка Євгенія Юріївна Шостак.

Змагання мали товариський характер і були орієнтовані на обмін досвідом спортивної майстерності. Мета міні-турніру – пропаганда здорового способу життя, сприяння фізичному розвитку, підвищенню трудової і творчої активності та розвитку фізкультури і спорту.

Змагання проходили за коловою системою. Всі матчі відбувалися під арбітражем студентів факультету фізичного виховання. Обов’язкова умова змагань – участь у грі мінімум однієї дівчини, що є позитивним фактором для популяризації та розвитку цього виду спорту серед молоді.