Студентка Вероніка П’ятницька – срібна призерка ХХХ Чемпіонату Європи з армрестлінгу

У Вільнюсі (Литва) відбувся ХХХ Чемпіонат Європи з армрестлінгу. Студентка факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Вероніка П’ятницька стала срібною призеркою чемпіонату.

Мета змагань – популяризувати армрестлінг серед всіх верств населення, пропагувати здоровий спосіб життя, встановлювати інтернаціональні дружні зв’язки, визначити кращих спортсменів та збірні команди Європи. У змаганнях брали участь понад 600 спортсменів із 22 країн Європи.

Наша спортсменка виступала у ваговій категорії до 50 кг, серед молоді (19–21 р.) та в наполегливій боротьбі виборала 2-гі місця на праву та ліву руку.

Вітаємо Вероніку П’ятницьку та її тренера Лілію Занько з вагомим результатом та бажаємо перемог у майбутніх змаганнях.