ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ОЛІМПІЙСЬКА КНИГА ТА ОЛІМПІЙСЬКИЙ КУТОЧОК»
Полтавське обласне відділення Олімпійської академії України, яке функціонує на кафедрі теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін факультету фізичного виховання, взяло участь у Всеукраїнській акції «Олімпійська книга та Олімпійський куточок» з метою сприяння створення сучасної системи освіти та виховання молодого покоління на основі ідеології олімпізму, шляхом запровадження системи олімпійської освіти та розповсюдження літератури на олімпійську тематику. Було поповнено скарбничку олімпійської літератури, а саме:
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/ЗОБРАЖЕННЯ-1024x686.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/Зображення-3-1024x921.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/Зображення-2-698x1024.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/Зображення-1-1024x997.jpg)
Серед авторитетних видань у портфоліо видавництва «Олімпійська література» є також цикл наукових праць зарубіжних авторів, на сторінках яких розкривається нове бачення світових загальновизнаних теорій і підходів із різних напрямів спорту.