Благодійний ярмарок «Творимо добро разом»
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Ярмарок-1-1024x768.jpg)
15 грудня 2021 р. на факультеті фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая «Творимо добро разом». У заході взяли участь студенти 1 і 2 курсів. Організувала ярмарку заступниця декана з виховної роботи Олена Согоконь. Учасники благодійної акції мали шляхетну мету – зібрати гроші на лікування онкохворих дітей. Організаторка й учасники ярмарку хотіли нагадати, що новорічний період – час добрих справ, а Святий Миколай є покровителем бідних та знедолених. Студенти переконані, що люди, яких об’єднує шляхетна мета, разом перетворюються на велетенську силу добра.
Короленківці доклали чимало зусиль: готували різноманітні смаколики, креативно оформили територію ярмарку, а деякі студенти навіть принесли власноруч виготовлені вироби: новорічні іграшки, корзинки для цукерок та новорічні віночки.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Ярмарок-2-768x1024.jpg)
Окрасою факультетської ярмарки стали оригінальні новорічні вироби студентки ІІ курсу Анастасії Черкасової та малюнки студентки І курсу Віти Седун. Найкреативніше оформила свою локацію і здобула перемогу група ФК-24. Дякуємо всім групам факультету, які долучилися до акції! Продовжуємо робити добрі справи разом!
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Ярмарок-3-768x1024.jpg)