Зустріч з стейкхолдерами у рамках круглого столу

10 грудня 2021 на факультеті фізичного виховання відбулась зустріч з стейкхолдерами в рамках круглого столу на тему «Специфіка публічної діяльності учителя».

Захід проведений з метою апробації науково-дослідних робіт учениць 10 класу ліцею №6 «Лідер» Полтавської міської ради, вихованок гуртка «Біологічні дослідження» Центру позашкільної освіти Погребняк Поліни на тему «Методичні аспекти розвитку техніки емоційного настроювання на публічну діяльність» та Клестової Євгенії на тему» Статеве виховання підлітків – важлива умова формування повноцінної особистості» (захід організувала кафедра медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання з метою співпраці з директором ліцею №6 «Лідер» Полтавської міської ради Дяченко Світланою Володимирівною та директором Центру позашкільної освіти Семенякою Ларисою Василівною, які є стейкхолдерами освітньої програми «Середня освіта (Фізична культура)» другого магістерського рівня вищої освіти.

Захід пройшов у невимушеній атмосфері, студенти й викладачі активно долучилися до обговорення тем науково-дослідних робіт.