Студент факультету фізичного виховання Гончаренко Микола – призер Чемпіонату України з легкої атлетики

20-22 лютого 2020 року у Сумах відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Полтавські легкоатлети також брали участь у змаганнях, серед них – студент факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка – Микола Гончаренко.

У змаганнях взяли участь513 атлетів з 24 регіонів України, Киргизстану та Туреччини. Наш спортсмен змагався у дисципліні – біг на 60 м і виборов ІІІ місце серед молоді U-23 з результатом 7.01 с.
Вітаємо Миколу Гончаренко та його тренера Романа Персаня (випускника факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка) з чудовим виступом!