ПНПУ бронзові призери ХV Універсіади Полтавщини з настільного тенісу

27 лютого 2020 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулися змагання  ХV Універсіади Полтавщини з настільного тенісу серед студентів академій, інститутів, університетів. У змаганнях взяли участь 5 закладів ЗВО м. Полтави. Команда ПНПУ імені В.Г. Короленка була представлена такими студентами: Чухно Віталій – магістрант факультету фізичного виховання; Ольховий Ігор – студент факультету філології і журналістики (ІН-18); Бондаренко Юлія – магістрантка факультету фізичного виховання; Джеха Лідія – студентка психолого-педагогічного факультету( ПО – 116).

У запеклій боротьбі нашим хлопцям Чухно Віталію та Ольховому Ігорю вдалося завоювати бронзову нагороду і посісти ІІІ місце. Вітаємо нашу команду та предстаника доцента кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Согоконь О.А. з перемогою і бажаємо подальших успіхів і нових перемог.