Студенти факультету фізичного виховання – чемпіони Полтавщини з пауерліфтингу
20 березня 2021 р. у Полтаві відбувся Чемпіонат Полтавської області з класичного пауерліфтингу. Студенти факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Богдан Карпенко, Сергій Лисенко і Василь Бережний вибороли І місце кожен у свої ваговій категорії.
Богдан Карпенко здобув перемогу у ваговій категорії до 93 кг, виконавши жим лежачи з вагою 120 кг, присід зі штангою вагою 195 кг і станову тягу 225 кг, із загальною сумою 540 кг.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/Паурліфтинг-Полтава-1-1024x1024.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/карпенко-1-1024x996.jpg)
Василь Бережний переміг у ваговій категорії до 74 кг, виконавши жим лежачи з вагою 140 кг, присід зі штангою вагою 190 кг і станову тягу 210 кг, із загальною сумою 540 кг.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/Бережний-1024x903.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/Паурліфтинг-Бережний-916x1024.jpg)
Сергій Лисенко виборов першість у ваговій категорії до 105 кг, виконавши жим лежачи з вагою 137,5 кг, присід зі штангою вагою 190 кг і станову тягу 262,5 кг, із загальною сумою 590 кг.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/Паурліфтинг-Лисенко-1024x783.jpg)
Вітаємо чемпіонів і їхніх тренерів Станіслава Будаєва й Максима Іванькова та бажаємо не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові спортивні висоти.