Студенти факультету фізичного виховання – чемпіони Полтавщини з пауерліфтингу

20 березня 2021 р. у Полтаві відбувся Чемпіонат Полтавської області з класичного пауерліфтингу. Студенти факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Богдан Карпенко, Сергій Лисенко і Василь Бережний вибороли І місце кожен у свої ваговій категорії.

Богдан Карпенко здобув перемогу у ваговій категорії до 93 кг, виконавши жим лежачи з вагою 120 кг, присід зі штангою вагою 195 кг і станову тягу 225 кг, із загальною сумою 540 кг.

Василь Бережний переміг у ваговій категорії до 74 кг, виконавши жим лежачи з вагою 140 кг, присід зі штангою вагою 190 кг і станову тягу 210 кг, із загальною сумою 540 кг.

Сергій Лисенко виборов першість у ваговій категорії до 105 кг, виконавши жим лежачи з вагою 137,5 кг, присід зі штангою вагою 190 кг і станову тягу 262,5 кг, із загальною сумою 590 кг.

Вітаємо чемпіонів і їхніх тренерів Станіслава Будаєва й Максима Іванькова та бажаємо не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові спортивні висоти.