Викладачі педагогічного університету провели тренінг для вчителів фізичної культури
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/Тренінг-фото-1-1024x807.jpg)
У спортивному комплексі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся одноденний тренінг «Впровадження гри “Футзал” на уроках фізичної культури» для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти області. Тренінг організував Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського з метою впровадження в освітній процес та позакласну роботу з фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти популярних серед дітей та молоді видів спорту.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/Тренінг-фото-4-1024x716.jpg)
Провели тренінг викладачі факультету фізичного ПНПУ імені В. Г. Короленка, кандидати педагогічних наук Євгенія Шостак і Сергій Новік.
Теоретична частина тренінгу відбулась в аудиторії ПОІПО, а практична – у спортивному залі факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/Тренінг-фото-3-1024x767.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/Тренінг-фото2-1024x768.jpg)
Всі учасники тренінгу отримали іменні сертифікати.