Студенти Полтавського педагогічного – призери Чемпіонату України з бігу на 1 милю

У Чернівцях відбувся Чемпіонат України з бігу на 1 милю. Студенти факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Валерія Кравченко та Руслан Калякін брали участь у цих змаганнях.
Короленківці боролися і за особисту першість, і представляли збірну Полтавської області.
Кравченко Валерія виборола золото в категорії юніорки з результатом 5 хв. 54 сек. і ІІ місце в категорії  молодь. Валерія змагалась за перемогу із 12 спортсменками.

Калякін Руслан боровся за першість із 28 спортсменами. Він з результатом 5 хв. 06 сек. завоював ІІ місце як серед юніорів,  так і серед молоді.
У загальнокомандному заліку Полтавська область посіла третє командне місце.

Готував спортсменів до змагань тренер Сергій Чепіжний.

Від імені науково-педагогічного та студентського колективу ПНПУ імені В. Г. Короленка щиро вітаємо спортсменів та їхнього тренера із досягненнями і бажаємо ще більше красивих перемог!