Студент факультету фізичного виховання Вадим Шабадаш – чемпіон Європи з бойового самбо

9–10 жовтня 2021 р. у смт. Затока (Одеська область) відбувся Чемпіонат Європи з бойового самбо. Студент факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Вадим Шабадаш взяв участь у змаганнях.
Вадим боровся у розділі «Класік», вагова категорія до 90 кг.
Наш спортсмен провів 3 схватки та всі три виграв достроково. Також під час Чемпіонату Європи Вадим виконав норматив «Майстер спорту України міжнародного класу».

Нагадаємо, що бойове самбо передбачає нанесення ударів руками і ногами, але при цьому зберігається можливість виконувати різні прийоми: кидки, утримання, больові і так далі.

Від імені науково-педагогічного та студентського колективу ПНПУ імені В. Г. Короленка щиро вітаємо спортсмена та його тренера Сергія Кучерука із досягненням та бажаємо ще більше яскравих перемог!