Підписання угоди про співробітництво між Громадською організацією «ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ “ТАНСЕЙ”» та Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-13_13-58-09-624.jpg)
05 вересня 2023 року ректорка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Марина Гриньова та заступник голови правління Громадської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб “ТАНСЕЙ”» Дмитро Хашаба підписали угоду про співпрацю.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-13_13-58-24-541.jpg)
Сторони домовились спільно діяти з метою об’єднання зусиль у вирішенні завдань і проблем науково-дослідної, навчально-методичної, спортивно-масової діяльності та виховної роботи зі студентами, обміну досвідом педагогічними працівниками в означеній сфері.
Спільна діяльність дозволить здобувачам вищої освіти факультету фізичного виховання та спорту розширити бази для проходження навчальних та виробничих практик, обєднаними зусиллями підвищувати інтерес і престижність тренерської діяльності, поширювати інноваційний досвід та наукові розробки у науковому та освітньому процесі, з метою популяризації освітніх програм і послуг Університету.