Навчальна педагогічна практика у старшій школі на факультеті фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230410_103244-1-scaled.jpg)
З 10 по 21 квітня 2023 року в здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура) тривала Навчальна педагогічна практика у старшій школі. Магістрам радо відкрили свої двері заклади освіти, зокрема Полтавський спортивний ліцей Полтавської обласної ради та Комунальний заклад «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/screenshot_2023-04-17-11-57-55-647_us.zoom_.videomeetings-1.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/screenshot_2023-04-17-11-48-31-411_us.zoom_.videomeetings-1.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/screenshot_2023-04-17-12-10-10-250_us.zoom_.videomeetings.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/screenshot_2023-04-17-12-17-40-064_us.zoom_.videomeetings.jpg)
Підчас практики для студентів були організовані відкриті уроки у змішаному форматі.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230410_105723-scaled.jpg)
Висловлюємо щиру вдячність керівникам закладів, стейкголдерам Сафонову Владиславу Геннадійовичу та Яловець Євгену Олександровичу за активну участь у формуванні майбутніх фахівців у галузі фізичної культури.