Навчальна педагогічна практика у старшій школі на факультеті фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

З 10 по 21 квітня 2023 року в здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура) тривала Навчальна педагогічна практика у старшій школі. Магістрам радо відкрили свої двері заклади освіти, зокрема Полтавський спортивний ліцей Полтавської обласної ради та Комунальний заклад «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»

Підчас практики для студентів були організовані відкриті уроки у змішаному форматі.

Висловлюємо щиру вдячність керівникам закладів, стейкголдерам     Сафонову Владиславу Геннадійовичу та Яловець Євгену Олександровичу за активну участь у формуванні майбутніх фахівців у галузі фізичної культури.