Підвищення кваліфікації викладачів факультету фізичного виховання

17-18 листопада 2021 року доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Євгенія Шостак взяла участь у Всеукраїнській науковій конференції “Сучасні підходи до організації освітнього процесу в закладах освіти” з підвищенням кваліфікації за темою “Система мотивації учнів. Ефективний освітній процес”.

Сучасна освіта стикається з проблематикою мотивації під час занять, педагоги потребують інноваційного підходу до якого входить мотиваційна складова. Тому метою підвищення кваліфікації було: ознайомити педагогів з поняттям мотивації, практичні поради як вмотивувати на заняттях щоб розвити знання, вміння та навички. Учасники набули та вдосконалили ряд компетентностей. По завершенню Всеукраїнської наукової конференції з підвищенням кваліфікації Євгенія Шостак отримала сертифікат учасника з обсягом 6 годин / 0,2 кредити (ЄКТС).