Студентка факультету фізичного виховання – Сніжана Холодкова Чемпіонка України з боксу серед жінок 2021.

13-19 вересня у м. Запоріжжі проходив Чемпіонат України з боксу серед жінок- «Еліта». Студентка факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – Сніжана Холодкова змагалась за чемпіонство  у цьому чемпіонаті.
Спортсменка провела три поєдинки у ваговій категорії до 54 кг. У всіх поєдинках у  наполегливій боротьбі Сніжана  здобула перемоги та отримала звання чемпіона України – 2021. До вашої уваги відео останнього бою за звання Чемпіонки України.

Вітаємо з перемогою нашу спортсменку та ії тренера-представника доктора наук з фізичного виховання та спорту, Заслуженого працівника Фізичної культури та спорту Сергія Кіприча та бажаємо не зупинятись на досягнутому.