Викладачі факультету – учасники Всеукраїнського методологічного онлайн-семінару з фізичної культури

Викладачі факультету Валентина Бондаренко, Василь Гогоць, Оксана Даниско, Тамара Денисовець, Євгенія Шостак та Яна Демус підвищили рівень професійно компетентності. 30 серпня 2024 року серпня вони долучилися до важливої події для освітньої спільноти – Всеукраїнського методологічного онлайн-семінару з фізичної культури «Реформування системи фізичної культури у Новій українській школі та підвищення рівня рухової активності здобувачів освіти у 2024-2025 навчальному році».

Захід організовано за підтримки провідних освітніх установ України: Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спортивних федерацій. Онлайн-семінар, що об’єднав понад тисячу учасників, став платформою для обміну досвідом, новітніми підходами та ідеями щодо підвищення рівня рухової активності учнівської молоді. Отримані знання допоможуть нашим викладачам впроваджувати інноваційні методики у навчальний процес.

По завершенню підвищення кваліфікації за програмою Всеукраїнського методологічного онлайн-семінару
«Реформування системи фізичної культури у Новій українській школі та підвищення рівня рухової активності здобувачів освіти у 2024-2025 навчальному році», учасники досягли таких результатів:

• удосконалено професійні компетентності: здоровʼязбережувальна, інформаційно-комунікаційна, інноваційна, здатність до навчання впродовж життя, громадянська та соціальна;
  • набуто теоретико-методичні знання щодо: впровадження сучасних підходів до викладання уроків фізичної культури у Новій українській школі; особливостей розвантаження модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-9 класи»;
    доповнено практичний досвід щодо: особливостей використання мобільних додатків; реалізації програми президента України «Здорова Україна» – локації «Активні парки».