На факультеті фізичного виховання відбулася зустріч зі стейкхолдерами

19 квітня 2021 р. відбулася зустріч здобувачів освіти, стейкхолдерів та гарантів освітніх програм 017 Фізична культура і спорт і 014.11 Середня освіта (Фізична культура) першого і другого рівнів вищої освіти. Зустріч, проведена у формі вебінару «Працевлаштування: крок у майбутнє», стала результатом плідної співпраці викладачів факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка із провідними фахівцями спортивних і освітніх закладів.

Захід організували гаранти освітніх програм: докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Оксана Корносенко, кандидат педагогічних наук, доцент Олександр Свєртнєв, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Олена Момот.

У вебінарі взяли участь викладачі та студенти I–VI курсів факультету фізичного виховання, провідні фахівці спортивних і освітніх закладів Полтави і Полтавської області: заступниця директора департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, начальниця управління молоді та спорту Марина Трохменко; директорка Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Лариса Семеняка; директорка КЗ «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області» Світлана Дяченко; директор Попівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миргородського району, випускник факультету фізичного виховання Микола Пересадило; учителька фізичної культури, спеціаліст І категорії Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №37 Полтавської міської ради, випускниця факультету фізичного виховання Оксана Ковалів; директор ДЮСФШ «Ворскла» Вадим Касимов.