Благодійний ярмарок «Творимо добро разом»

15 грудня 2021 р. на факультеті фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая «Творимо добро разом». У заході взяли участь студенти 1 і 2 курсів. Організувала ярмарку заступниця декана з виховної роботи Олена Согоконь. Учасники благодійної акції мали шляхетну мету – зібрати гроші на лікування онкохворих дітей. Організаторка й учасники ярмарку хотіли нагадати, що новорічний період – час добрих справ, а Святий Миколай є покровителем бідних та знедолених. Студенти переконані, що люди, яких об’єднує шляхетна мета, разом перетворюються на велетенську силу добра.
Короленківці доклали чимало зусиль: готували різноманітні смаколики, креативно оформили територію ярмарку, а деякі студенти навіть принесли власноруч виготовлені вироби: новорічні іграшки, корзинки для цукерок та новорічні віночки.

Окрасою факультетської ярмарки стали оригінальні новорічні вироби студентки ІІ курсу Анастасії Черкасової та малюнки студентки І курсу Віти Седун. Найкреативніше оформила свою локацію і здобула перемогу група ФК-24. Дякуємо всім групам факультету, які долучилися до акції! Продовжуємо робити добрі справи разом!