Робочі зустрічі зі стейкголдерами спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти

14 вересня 2022 р. відбулися робочі зустрічі декана факультету фізичного виховання Павла Хоменка, гаранта освітньої програми «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, доцента кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Олександра Свєртнєва, гарантки освітньої програми «Фізична культура і спорт» другого (магістерського) рівня вищої освіти, професорки, завідувачки кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Оксани Корносенко зі стейкголдерами: начальницею управління молоді та спорту Полтавської ОВА Мариною Трохименко, заступницею начальника управління молоді та спорту Полтавської ОВА Аліною Ковалінською, директором дитячо-юнацької футбольної школи ФК «Ворскла» Вадимом Касимовим.

Метою зустрічей було обговорення шляхів удосконалення професійної підготовки майбутніх бакалаврів та магістрів фізичної культури і спорту, зокрема провадження діючих освітніх програм, а також перспективи проходження магістрантами виробничої практики у фізкультурно-спортивній організації. Оксана Корносенко ознайомила стейкголдерів зі змістом програми практики, наголосила на важливості формування у магістрантів спеціальності 017  «Фізична культура і спорт» здатності ухвалювати ефективні рішення щодо вирішення проблем у сфері фізичної культури та спорту, оцінювати ризики та ресурсні потреби, організовувати ефективну роботу колективу, розробляти і реалізовувати прикладні проєкти тощо.

Марина Трохименко і Вадим Касимов зауважили, що виробнича практика у фізкультурно-спортивній організації якнайкраще спрятиме формуванню у здобувачів організаційно-управлінської компетентності, запевнили, що сприятимуть створенню оптимальних умов для проходження магістрантами професійно-практичної підготовки.

Обговорення відбулося у позитивній психологічно комфортній атмосфері й супроводжувалося конкретними пропозиціями та зауваженнями.