Фітнес-марафон «Молодь–краса–здоров’я 2022»

Традиційно на початку вересня відзначають День фізичної культури і спорту України. Саме до цього свята у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка приурочили фітнес-марафон «Молодь–краса–здоров’я 2022». Свято спорту із задоволенням відзначають як професіонали у цій галузі – тренери, викладачі, спортсмени, так і любителі – люди, які ведуть здоровий спосіб життя, активно займаються масовим спортом. Мета заходу – популяризувати заняття фізичною культурою і спортом і мотивувати до здорового способу життя студентську молодь.

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка – осередок розвитку спорту у Полтавській області, свідченням цього є плеяда видатних спортсменів, які у різні часи навчалися у стінах нашого закладу.
На спортивному заході були присутні почесні гості: ректорка ПНПУ імені В. Г. Короленка Марина Гриньова, заступниця начальника управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Аліна Ковалінська, декан факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка  Павло Хоменко, директор Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу імені Сергія Бубки Ігор Анушкевич, проректори, декани усіх факультетів університету.

Поважні гості привітали усіх причетних зі святом і наголосили, що мета заходу – виховувати здорову молодь, об’єднувати спільною ідеєю ведення здорового способу життя, пропагувати культ гармонійності фізичного розвитку, виховувати здорову українську націю. Участь у фітнес-марафоні дозволила відчути себе єдиною командою на шляху до формування здорового іміджу країни.

Під час фітнес-марафону представили три програми від викладачів факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка: ВODYATTAСK (професорка Оксана Корносенко), FITPRESS (доцент Сергій Синиця), STRETCHING (професорка Оксана Корносенко).

Спортивний захід пройшов жваво, учасники отримали позитивні емоції і хороший настрій. Наприкінці фітнес-марафону ведуча закликала всіх об’єднуватися, плекати любов до фізичної культури і спорту, вести здоровий спосіб життя заради власного здоров’я та процвітання українського спорту. Віримо в перемогу України! Слава Україні!

Більш детально можна ознайомитись за посиланням: http://pnpu.edu.ua/news/na-fakulteti-fizichnogo-vihovannya-vidbuvsya-fitnes-marafon-molod-krasa-zdorovya-2022.html