Досягнення на науковій ниві факультету фізичного виховання

Викладачі кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка плідно працюють над забезпеченням науково-методичного фонду нашого закладу, видають посібники, підручники, методичні рекомендації, забезпечуючи студентів відповідною літературою. Так, професор Павло Хоменко, доценти Тамара Денисовець і Ольга Квак зареєстрували авторське право на навчальний посібник «Методичні рекомендації для самостійної роботи із навчальної дисципліни «Долікарська медична допомога при невідкладних станах»

Результатом такої наполегливої праці стало отримання свідоцтва про авторське право (свідоцтво № 112430 від 16 березня 2022 р.) на навчальний посібник «Методичні рекомендації для самостійної роботи із навчальної дисципліни «Долікарська медична допомога при невідкладних станах».