Участь викладачів факультету фізичного виховання у міжнародній науково-практичній конференції «Іmpact of modernity on science and practice»

13-14 квітня 2020 р., Євгенії Шостак, доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін прийняла участь у ХII Міжнародній науково-практичній конференції «Іmpact of modernity on science and practice», Едмонтон, Канада. Це є підтвердженням того, що викладачі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка  не тільки проводять заняття дистанційної форми, а й виконують науково-методичну роботу відповідно до індивідуального плану викладача.

Тема доповіді Євгенії Шостак «Problems and prospects of the futsal development from the non-olympic to olympic status».
Збірник опублікованих наукових статей є науковим та практичним виданням, що містить наукові статті студентів, аспірантів, кандидатів та докторів наук. Статті містять дослідження, що відображають процеси та зміни в тенденції розвитку сучасної науки.