Спортсмени ПНПУ імені В. Г. Короленка- президентські стипендіати

Аспірант Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Заслужений майстер спорту України з боксу – Олександр Хижняк та магістр факультету фізичного виховання ПНПУ імені Короленка – Олександр Олександрович  Хижняк (тренер та батько нашого спортсмена) отримали стипендії президента. Стипендії спортсменам та їхнім тренерам виплачуватимуть з 1 травня щомісяця протягом року.

Інформація розміщена на офіційному інтернет-представництві Президента України. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №138/2020 (указ)
про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів.

Нагадаємо, що Олександр має в своєму архіві неймовірну кількість досягнень:

Міжнародні аматорські змагання

2019   Чемпіон II Європейських ігор у середній вазі (до 75 кг)

2017   Чемпіон світу у середній вазі (до 75 кг)

2017   Чемпіон Європи у середній вазі (до 75 кг)

2015   Бронзовий призер I Європейських ігор у напівважкій вазі (до 81 кг)

2012   Чемпіон світу серед молоді (до 18 років) у середній вазі (до 75 кг)

Регіональні аматорські змагання

2019   Чемпіон України у середній вазі (до 75 кг)

2018   Чемпіон України у середній вазі (до 75 кг)

2016   Чемпіон України у середній вазі (до 75 кг)

2014   Срібний призер чемпіонату України у напівважкій вазі (до 81 кг)

2013   Срібний призер чемпіонату України у напівважкій вазі (до 81 кг)

Державні нагороди:
Орден «За заслуги» II ст. (15 липня 2019) —За досягнення високих спортивних результатів ІІ Європейських іграх у м.Мінську (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України.

Орден «За заслуги» III ст. (24 серпня 2017) —За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.