Перемоги спортсменок ПНПУ імені В. Г. Короленка на XVII чемпіонаті України з черліденгу

7–9 березня 2021 р. у Запоріжжі відбувся XVII чемпіонат України з черліденгу. Полтавські спортсменки продемонстрували професіоналізм, високий рівень підготовки і завоювали низку переконливих перемог. Спортсменки завоювали ряд перемог:

1 місце – «джаз квартет» (виконання нормативу Майстер спорту України з черліденгу), склад якого представляють спортсмени секції з черліденгу ПНПУ (ПДЮСШ#4), під керівництвом тренерів: Анастасіі Арканової – магістрантки факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г Короленка та Сергія Синиці –  к.н.ф.в. і с., доцента кафедри ТМФВАМФК ПНПУ імені В. Г. Короленка.

1 місце – здобула «хіп-хоп команда» (Збірна Полтавської обл.) дорослі у складі якої виступають студенти та випускники факультету фізичного виховання (Анастасія Шендрик, Анастасія Арканова, Анастасія Пронь, Владислава Кравченко, Валерія Варакута) під керівництвом викладача факультету фізичного виховання Сергія Синиці та магістрантки факультету фізичного виховання ПНПУ Анастасії Шендрик.

2 місце – «хіп-хоп дует дорослі» у складі магістрантки факультету фізичного виховання Анастасіі Шендрик та спортсменки секції з черліденгу ПНПУ (ПДЮСШ#4) Олександри Олексюк.

Вітаємо дівчат та іх тренерів, бажаємо плідної підготовки, сил та натхнення