Випускник факультету фізичного виховання – Олександр Хижняк виборов ліцензію на Олімпійські ігри

4 червня 2021 р. у Парижі був поновлений Європейський ліцензійний турнір. Нагадаємо, що змагання розпочалися ще на початку 2020 р. у Лондоні, але були відмінені через спалах COVID-19 і з другої спроби цього року відновлені у столиці Франції.
ак, протягом 4–8 червня 2021 р. триває Європейський кваліфікаційний турнір з боксу, на змаганнях якого боксери борються за ліцензії на Олімпійські Ігри у Токіо.

Випускник факультету фізичного виховання та аспірант Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка здолав на своєму шляху таких суперників: Льюїса Річардсона з Великобританії, в наступному поєдинку полтавець здобув впевнену і беззаперечну перемогу над Адамом Чартоі зі Швеції. Бій був зупинений у третьому раунді за повної переваги боксера Національної збірної України.

Отже, Олександр впевнено виборов ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо.

Вітаємо нашого спортсмена, його тренера Олександра Хижняка (старшого) і всю національну збірну України та бажаємо перемоги на Олімпійськиї іграх.