Студент Владислав Логунов у складі команди «Харлазар» здобув перемогу на Міжнародному турнірі з пляжного гандболу

У місті Несебр (Болгарія) відбувся Міжнародний кубок «Несебр 2021» з пляжного гандболу серед чоловічих команд. За команду «Харлазар» змагався студент факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Владислав Логунов.
У турнірі брали участь 12 команд, поділених на дві групи. Команда, за яку виступав Владислав, у груповому етапі перемогла в усіх матчах з рахунком 2-0.
Потім гравці «Харлазара» у чвертьфіналі вибороли перемогу в місцевої команди «Петър Бабев» (м. Несебр) 2:0, у півфіналі впевнено здолали команду «Асті-91» (м. Хасково) 2:0 та у фіналі перемогли «Локомотив» (м. Мездра) 2:1.

Колектив університету вітає Владислава та його команду із високим досягненням і бажає подальших успіхів.