Студентка Катерина Самсоненко — чемпіонка ХVI літньої Універсіади України зі стрільби кульової

У Львові завершилася ХVI літня Універсіада України зі стрільби кульової. Вихованка Шишацької ДЮСШ, студентка першого курсу факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Катерина Самсоненко вперше у своїй спортивній біографії виграла фінал та здобула перемогу на всеукраїнських змаганнях.
Катерина змагалася у вправі ПП-3, всього виконувалось 60 залікових пострілів за 1 год. 15 хвилин з відстані 10 метрів. У цій вправі спортсмени можуть отримати максимально 600 балів, короленківка отримала 554, що дало змогу потрапити у фінал. У фіналі змагалося 8 кращих спортсменів, вони виконували одиночні постріли з вибуванням. Катерині Самсоненко знадобилось 24 постріли, щоб отримати звання чемпіонки.
Вітаємо Катерину та її тренера Геннадія Чапалу з перемогою на ХVI літній Універсіаді України. Бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях різних рівнів.