Студент факультету фізичного виховання – призер літньої Універсіади України з легкої атлетики

29–30 травня 2021 р. у Івано-Франківську відбулися фінальні змаганнях літньої ХVІ  Універсіади України з легкої атлетики. Студент факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Микола Гончаренко виборов призове ІІІ місце у дисципліні з бігу на 100 м з результатом 10, 79 с. Цей показник став особистим рекордом спортсмена.

Метою змагань є розвиток легкої атлетики у закладах вищої освіти, тому спортивний комплекс імені А. П. Гемби у Франківську зібрав найсильніші спортивні команди здобувачів вищої освіти. Команду ПНПУ імені В. Г. Короленка представляли студенти факультету фізичного виховання: Дмитро Стилика, Мирослава Заїкіна, Руслан Калякін та Єгор Лук’янець. На літній Універсіаді спортсмени покращили особисті досягнення.

Колектив ПНПУ імені В. Г. Короленка вітає Миколу Гончаренка з перемогою. Бажаємо команді університету руху вперед, нових перемог, досягнення цілей.