Студентка Полтавського педагогічного Анастасія Буневич – у трійці кращих спортсменів Полтавщини

У Полтавській областівизначили кращих студентів-спортсменів. Серед переможців і студентка факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Анастасія Буневич.
Спортсменка посіла друге місце у цьому рейтингу. Анастасія – майстриня спорту України з художньої гімнастики, чемпіонка України  фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», багаторазова переможниця обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань.

Визначало кращих спортсменів журі у такому складі:

– голова Полтавської обласної організації ФСТ «Колос» Анатолій Головань;

– президент Федерації гандболу Полтавської області Валентин Грабко;

– депутат Студентського магістрату Полтавщини, спортсмен Віталій Дзямка;

– член Національної збірної України з плавання, учасник Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро Любомир Лемешко;

– спортивний журналіст, виконавчий директор СК «Полтава» Станіслав Майзус;

– семиразовий чемпіон світу, триразовий чемпіон Європи з муай тай і кікбоксингу Алім Набієв;

– заслужений тренер України з футболу, почесний громадянин Полтави Віктор Пожечевський;

– начальниця Управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Марина Трохименко.

Троє кращих спортсменів Полтавщини зможуть представити область у фіналі всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Разом з Анастасією Буневич регіон презентуватимуть чемпіон України, Європи та світу з гирьового спорту, заслужений майстер спорту України, майстер спорту України міжнародного класу Ігор Гавришко (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка») і майстер спорту України з пауерліфтингу Назар Нерянова (Полтавський державний медичний університет).
Уболіваємо за спортсменку-короленківку і бажаємо перемоги у конкурсі.