Студентка факультету фізичного виховання Аміна Тараненко – переможниця конкурсу “Міс ПНПУ-2020”

Студентка другого курсу нашого факультету, групи ФК – 26 – Тараненко Аміна . переможеця «Міс ПНПУ-2020».
Аміна є кандидатом у майстри спорту України з художньої гімнастики та черлідингу. Вдало поєднує відмінне навчання на факультеті фізичного виховання ПНПУ імені В.Г. Короленка та тренерську діяльність у СК «Арміда».

Дівчина не лише красива, а дуже привітна, вихована, мила, скромна та проста у спілкуванні.  А ще, Аміна щира і не боїться показувати свої емоції.

Як зазначила, Валентина Бондаренко: «Розум, Грація, і Краса – то велика Сила».

Сама ж переможиця говорить: «Це спільна перемога, яка стала можливою завдяки підтримці друзів, знайомих та незнайомих. Дуже дякую кожному, хто був небайдужим, не пошкодував свого часу для голосування за мене».

Колектив факультету фізичного виховання вітає нашу красуню – Аміну Тараненко зі званням “Міс ПНПУ-2020”!