На факультеті фізичного виховання відбулася посвята в студенти

Факультет фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка 15.09.2020 року гостинно вітав студентів 1 курсу! Посвята в першокурсники – чудове свято. У цей день для тисяч першокурсників настає новий життєвий етап, повний цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів.

З вітальним словом до першокурсників звернувся ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка Микола Іванович Степаненко, декан факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка професор, доктор педагогічних наук Павло Хоменко та представниця студентського самоврядування  майстру спорту з тхєквандо Вікторія Іванюк.

Слова декану факультету фізичного виховання Павла Хоменко: “Від усього серця бажаємо першокурсникам захоплюючої подорожі  у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я!  Нехай цей навчальний рік стане для всіх Вас  відправною точкою для підкорення нових вершин. Нехай студентські роки стануть часом інтелектуального та спортивного росту, розкриття творчого потенціалу, становлення особистості та часом нових вражень і захоплень. Хотілося, щоб ви вийшли зі стін університету не лише конкурентоспроможними фахівцями, а й успішними людьми, патріотами своєї  держави!”

Привітати першокурсників завітала команда з черліденгу «Ритм» з номером чердансу Фристайл.