Волейбольний клуб «Полтавчанка» виборов право приймати «Фінал чотирьох»

Волейбольний клуб «Полтавчанка» (тренери – Анатолій Воліченко та Олександр Кириленко) отримав право приймати вдома матчі одного з вирішальних турів «Фіналу чотирьох» вищої ліги Чемпіонату України з волейболу.
Матчі «Фіналу чотирьох» будуть проходити в спортивному комплексі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Квартет, який на другому етапі чемпіонату буде вести боротьбу безпосередньо за медалі, – це «Легенда-Wnet», «Аланта», ВК «Полтавчанка» та КЗ «ХПКСП» ХОР. Дати проведення будуть визначені федерацією волейболу України після закінчення пандемії коронавірусу.На даному етапі наша команда посідає другу сходинку чемпіонату України.
Нагадаємо, що право приймати вдома матчі одного з вирішальних турів в очному протистоянні виборювали «Аланта» і ВК «Полтавчанка». Поєдинок вийшов по-справжньому напруженим. Суперники почергово вигравали партії – 13:25, 25:22, 20:25, 25:18. І, нарешті, тай-брейк, де боротьба йшла фактично очко в очко. Зрештою, боротьба закінчилася на користь ВК «Полтавчанка» – 16:14.