Участь у міжнародній науково-практичні конференції «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність професіоналізм» представників наукової школи Павла Хоменка

Представники наукової школи Хоменка Павла Віталійовича «Теоретико-методичні  основи підготовки фахівця фізичної культури на засадах компетентнісного підходу» дистанційно прийняли участь у міжнародній науково-практичні конференції «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність професіоналізм» у м. Кременчук.

Согоконь О. А., кандидат педагогічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава). Тема доповіді – «Фізична підготовленість студентів за системою кардіореспіраторного тренінгу».
Фастівець А. В., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та здоров’я людини Полтавського інституту бізнесу Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (м. Полтава). Тема доповіді – «Сутність і структура природничо-наукової підготовки».
Воробйова О. М., аспірантка кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава). Тема доповіді –  «Сучасні аспекти підготовки вчителя біології».
Полонський О. В., аспірант кафедри основ виробництва та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава) Тема доповіді – «Практична підготовка в системі формування дослідницької компетентності майбутніх офіцерів оперативно-тактичного рівня».
Хижняк О. О., аспірант кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава). Тема доповіді –  «Співпраця закладів вищої освіти і ДЮСШ у системі підготовки тренерів з боксу».