Студент факультету фізичного виховання Денис Биков – срібний призер Всеукраїнського турніру з вільної боротьби

У місті Тернопіль 2021 року завершився Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків «Тернове поле», присвячений пам’яті заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії Віталія Назарчука. Студент Полтавського національного педагогічного  університету імені В. Г. Короленка приймав участь у цьому турнірі.

У цьогорічному турнірі змагалися 9 команд з близько 20-ти міст України, а також дві команди з-за кордону – з Молдови та Республіки Вірменія. Серед учасників  було чимало досвідчених спортсменів, чемпіонів Європи та призерів кубків світу. Змагалися 100 чоловіків у 10-ти вагових категоріях.

Денис Биков змагався у  ваговій категорії до 92 кг та завоював срібло.

Вітаємо спортсмена та його тренера Анатолія Табакіна. Бажаємо нових звершень!