Олександр Хижняк вдало стартував на міжнародному ліцензійному турнірі, перш ніж його призупинили

У Лондоні до 20 березня тривав міжнародний ліцензійний боксерський турнір, там де дебютував полтавський боксер, випускник факультету фізичного виховання, аспірант Полтаського національного педагогічного університету –  Олександр Хижняк. Олександр бився у ваговій категорії до 75 кг. Його першим суперником був азербайджанець Камрана Шахсуварлі. Хижняк нокаутував суперника вже у першому раунді. До вашої уваги відео бою:

Турнір, на якому наш спортсмен бориться за ліцензію на Олімпійські ігри було офіційно призупинено у зв’язку з пандемією коронавірусу. Але Олександр здобуває впевнену перемогу в першому бої та переходить в другий етап.

Олімпійські ігри-2020 у Токіо перенесли на 2021 рік через Covid-19. Олександра Хижняка разом зі всією українською боксерською збірною евакуювали з Лондона.