Участь викладачів факультету фізичного виховання у семінарі-практикуму «Підвищення кваліфікації педагогів у сучасному освітньому просторі: робота над помилками»

Доцент кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Тамара Денисовець долучилася до семінару-практикуму «Підвищення кваліфікації педагогів у сучасному освітньому просторі: робота над помилками».
Сучасна освіта вимагає сучасних підходів до викладання. На семінарі-практикумі «Підвищення кваліфікації педагогів у сучасному освітньому просторі: робота над помилками» обговорювали різні проблемні ситуації, питання професійного саморозвитку й самореалізації фахівців в умовах освітніх трансформацій.
Ми розуміємо, що продовження виконання наших професійних обов’язків зараз стає тим якорем, який дає змогу не втрачати віри у завтрашній день, підтримує нас усіх, вселяє впевненість!
Знаємо, що все вирішиться і ми повноцінно продовжимо працювати.
Бережіть себе, своїх близьких, свою Батьківщину!