Олімпійський урок на факультеті фізичного виховання присвячений Міжнародному дню студентського спорту

16 вересня 2020 року на базі факультету фізичного виховання для студентів першокурсників навчання розпочалося з подорожі в «Олімпійський світ», а саме з Олімпійського уроку присвяченого Міжнародному дню студентського спорту.
З вітальними словами та з мотиваційним відео до студентів звернулася відповідальний секретар Полтавського національного олімпійського комітету України Кучеренко Олена Вікторівна.

Гостем на заході був Віталій Григор’єв – краєзнавець, публіцист, член національної спілки журналістів та краєзнавців України, письменник, який розповів про свій посібник «Полтавці під олімпійським прапором», на сторінках якого багато випускників факультету фізичного виховання нашого вишу: майстер спорту України міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор у Пекіні (2008 р.) Оксана Щербак, заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор у Пекіні (2008 р.), Олімпійський чемпіон у Лондоні (2012 р.) та Бразилії (2016р) Юрій Чебан, майстер спорту України з плавання, учасниця літніх Олімпійських ігор у Лондоні (2012 р.) Марія Лівер.

Захід проводила кафедра теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін з метою пропаганди цінностей олімпізму серед студентської молоді, популяризації та розвитку олімпійського руху, поширення знань про олімпійські ідеали, залучення студентів до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом. На прикінці заходу, відповідальний секретар Полтавського національного олімпійського комітету України Олена Вікторівна Кучеренко подарувала новий навчальний посібник у бібліотеку «Олімпійської академії», з якою можна ознайомитися на кафедрі.