Студенти факультету фізичного виховання Вікторія Мунтян та Тарас Кузик повернулись з медалями з міжнародних змаганнях з веслування на байдарках та каное «Олімпійські надії» серед юніорів.

18 – 20 вересня в Угорщині (м. Сегед) відбувся міжнародний турнір серед збірник команд «Олімпійські надії» 2020. В складі національної збірної України веслування на байдарках та каное приймали участь двоє студентів першого курсу факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – Вікторія Мунтян та Тарас Кузик.

Байдарочниця Вікторія Мунтян здобула золото в категорії: К-4, 500 м.mix., U15-U17.

Каноїст Тарас Кузик зібрав низку медалей:

• золото в категорії С-2, 500 м.;
  • 2 місце в ктегорії С-1, 500 м;
  • бронза в категорії С-2,1000 м.

Зазначимо, що категорія К – це веслування на байдарці, а категорія С  – веслування на каное. Далі йде цифра – це кількість спортсменів, які знаходяться у байдарці чи каное, і потім пишеться відстань, яку спортсмени долають.

Колектив Полтавського національного педагогічного університету вітає спортсменів та тренерів зі здобутим результатом. Бажаємо тільки перемог у майбутньому.