Підвищення кваліфікації викладачами факультету фізичного виховання
Старший викладач кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Ірина Тараненко, з метою підвищення кваліфікації, 06.05.2020 приймала участь у роботі семінару-практикуму «Ефективні кейси педагогічної майстерності в умовах онлайн освіти».
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/ТАРАНЕНКО.jpg)
Організатор заходу – Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського. В роботі семінару значну увагу приділено факторам педагогічної майстерності педагога в умовах дистанційного навчанн: його громадським компетентностям та менеджменту, як технології управління процесом професійного зростання педагога-майстра.