Участь викладачів факультету фізичного виховання у XV Міжнародної науково-практичної конференції «Multidisciplinary academic notes. Science research and practice»

19 квітня 2022 року у Іспанія м. Мадрид, відбулась XV Міжнародна науково-практична конференція «Multidisciplinary academic notes. Science research and practice». Професорсько-викладацький склад кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка: Тамара  Денисовець, Павло Хоменко та Василь Гогоць взяли участь у роботі конференції.

Науковці висвітлили актуальну проблему сьогодення на тему: «Фізичне виховання як засіб психофізичної реабілітації дітей, що зазнали домашнього насильства».