На факультеті фізичного виховання відбулася презентація навчально-методичного посібника «Технологія формування культури здоров’я»

20 квітня 2022 р. на факультеті фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася презентація навчально-методичного посібника «Технологія формування культури здоров’я» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Фізична культура). Онлайн-захід організували і провели укладачі посібника: завідувачка кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін професорка Олена Момот та доценти кафедри Сергій Новік і Євгенія Шостак.

Презентацію посібника відвідали викладачі факультету фізичного виховання, здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, учителі фізичної культури. Так, вчителька ліцею №6 «Лідер» Полтавської міської ради Тетяна Новік зазначила, що здоров’я молодого покоління є нагальною проблемою сучасної психолого-педагогічної науки і практики, адже здоров’я – основа благополуччя, розквіту нації, джерело щасливого повноцінного життя, тому презентований посібник є актуальним.

Під час заходу професорка Олена Момот презентувала технологію формування культури здоров’я сучасної молоді, представлену у посібнику, яка складається з чотирьох складових, мета полягає у зміцненні та відтворенні здоров’я учасників освітнього процесу.

Представлений навчально-методичний посібник рекомендовано студентам, викладачам закладів вищої освіти, учням та вчителям закладів середньої освіти, методистам, широкому колу читачів, які цікавляться здоров’язбережуванням.

Навчально-методичний посібник розроблено в межах науково-дослідної роботи кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін: «Фізкультурно-оздоровчі та спортивні технології в освітньому просторі» (тема має державний реєстраційний номер 0121U114139).