На факультеті фізичного виховання відбулись змагання з волейболу серед студентів першого курсу, присвячені Дню працівників освіти

27-29 вересня 2022 року у спортивному комплексі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулися змагання з волейболу серед студентів першого курсу факультету фізичного виховання. Захід присвячений Дню працівників освіти.
У змаганнях взяли участь 6 команд, серед яких команда викладачів ПНПУ імені В. Г. Короленка, у кожній команді грала щонайменше одна дівчина.
Суддівство змагань здійснювали студенти першого курсу
Олександр Вітнов (ФВ 12), Владислав Довгаль (ФВ 13), Єгор Слюсар (ФК 14), Валерія Золотухіна (ФК 15), Артур Руденко (ФК 16).

У результаті проведених змагань, І місце виборола команда групи ФК-16, ІІ місце – команда ФК-14, ІІІ місце – команда ФВ-13.

Результати команди викладачів не включені до заліку результатів змагань, однак зазначимо, що команда викладачів Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка впевнено перемогла усіх своїх суперників.
Змагання пройшли в дружній, командній атмосфері. Бажаємо в майбутньому нашим студентам – першокурсникам перемог як на спортивній, так і науковій ниві!