Студентка факультету фізичного виховання Валерія Дмитренко- Чемпіонка Полтавської області з художньої гімнастики
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/ДМИТРЕНКО-грамота-1.jpg)
У Полтаві відбувся чемпіонат Полтавської області з художньої гімнастики. Студентка 4-го курсу факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Валерія Дмитренко посіла І місце у вправах за програмою майстрів спорту. Валерія виступала в груповій вправі з м’ячем, булавами та обручем. За кількістю очок у цих вправах вдалося з великим відривом обійти головну конкуруючу команду з Кременчука.
Вітаємо спортсменку та її тренера Наталію Круглікову.